قیچی غلطکی

مورد مصرف قیچی غلطکی برای تبدیل ورق به تسمه می باشد.

قوطی ها ابعاد و اندازه های مختلف دارند. پس برای تولید هر یک از انواع قوطی ها می بایست ورق های شیت موجود در بازار به ابعاد کوچکتری تبدیل شود که این عمل توسط دستگاه قیچی غلطکی یا رول بر انجام می گیرد.
دستگاه قیچی غلطکی یا رول بر از تیغه های گرد قابل تنظیم بر روی شافت های کروم تشکیل شده است که با تنظیم تیغه ها، ورق به ابعاد مختلف و در اندازه های دلخواه با سرعت بالا و دقت بسیار زیاد جهت تولید قوطی های مورد نیاز برش داده می شود.

دستگاه قیچی غلطکی توانایی برش ورق شیت با پهنای ورق یک متر دارد و همچنین حداکثر ضخامتی که برای برش این دستگاه طراحی شده است ورق 0.5 میلیمتر می باشد. برق مصرفی دستگاه قیچی غلطکی 2.3 کیلووات بوده و دستگاه می تواند 50 متر ورق در دقیقه را برش دهد.

بر روی مقر دستگاه دو عدد قرار نگه دارنده وجود دارد که وقتی سایزهای ورقی که می بایست برش بخورد تغییر داده می شود با استفاده از این دو قرار جای ورق را با سایز جدید تنظیم می نماید.

دستگاه قیچی غلطکی دارای قاب محافظ روی تیغه ها برای محافظت از خطرات احتمالی ناشی از خطای اپراتوری یا دیگر موارد مشابه می باشد. در پشت تیغه های قیچی تسمه هایی جهت هدایت ورق برش خورده به روی مقر تعبیه شده است تا زمانی که ورقها از تیغه خارج می شوند روی هم نریزند و به طور مرتب کنار یکدیگر قرار بگیرند تا اپراتور بتواند آن را به دستگاه بعدی یعنی رول کن انتقال دهد.

دستگاه قیچی غلطکی دارای یک دستگاه تیغه تیزکنی می باشد که پشت تیغه ها قرار دارد و زمانی که اپراتور احساس کندی در تیغه ها جهت برش ورق نماید، می تواند آن را روشن نموده و با توجه به سنگ کاسه ای زاویه دار روی دستگاه تیزکنی آن را تیز نماید.

قابل ذکر است که کند شدن تیغه ها با برش بالغ بر پانصد هزار ورق صورت می گیرد، به همین دلیل دستگاه تیزکنی را می توان پس از استفاده از دستگاه قیچی غلطکی جدا نمود.
دستگاه قیچی غلطکی مجهز به سیستم ارت و همچنین تابلو برق جهت جلوگیری از آسیب پذیری موتور دستگاه می باشد.

1000 mm حداکثر پهنای ورق
45 mm حداکثر پهنای تسمه
0.5 mm حداکثر ضخامت ورق
50 m / min ظرفیت برش
1020 kg وزن دستگاه
145 * 160 * 100 ابعاد دستگاه
2.2 KW میزان برق مصرفی

قیچی غلطکی

قیچی غلطکی

1 پاسخ

  • مجیدبیانلو۱۳۹۹-۰۹-۱۹ در ۰۶:۳۶

    سلام وقت بخیر لطفا قیمت دستگاه های قوطی سازی

    پاسخ دادن

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!