چهار گوش کن

مورد مصرف دستگاه چهار گوش کن برای چهارگوش کردن بدنه قوطی ها می باشد.

هر قوطی بسته به نوع جنس و کاربردی که دارد دارای شکل و اندازه ای متفاوت می باشد و پس از اینکه بدنه قوطی تبدیل به استوانه شد، دستگاه فرم دهنده یا چهار گوش کن آن را طبق قالب، فرمت و اندازه ای که برایش در نظر گرفته ایم، فرم و شکل می دهد.

هنگامی که حلب از دستگاه لاک پاش درز جوش خارج می شود جهت اینکه از حالت استوانه ای به حالت چهارگوش تبدیل شود (در حلب های چهارگوش) می بایست از دستگاه چهارگوش کن استفاده شود.

دستگاه چهارگوش کن با استفاده از فکهای خود که بسته به نوع سفارش چهارگوش، پنج گوش، شش گوش و ….. و یا حتی اشکالی با مقطع غیر هندسی متفاوت است، حلب را به نوع درخواستی تبدیل می کند.

این دستگاه شامل 4 بازو جهت حالت دادن به حلب و همچنین گچ روغن جهت کنترل میزان روغن موجود در دستگاه می باشد و این دستگاه به دو صورت دستی و پدالی قابل استفاده است که در اکثر موارد به دلیل داشتن سرعت بالا از پدال استفاده می گردد.

در صورت درخواست مشتری قابلیت نصب سنسور برای دستور دادن انجام عملیات به دستگاه می باشد که در این صورت به پدال هم نیازی نیست و دستگاه به صورت اتوماتیک عملیات چهارگوش را انجام می دهد.

قسمت بازویی این دستگاه برای حلب با سایزهای مختلف قابل تعویض است به عبارتی دیگر اگر نیاز باشد چهارگوش را تغییر سایز دهیم فقط قسمت بازویی می بایست تعویض و طبق سایز جدید ساخته شود.
این بازوها با فشار روغنی ضربه ای از داخل به چهار طرف قوطی جوش شده وارد می کند و آن را از حالت گرد به حالت چهار گوش تبدیل می کند.

دستگاه چهار گوش کن در حالت عادی قطر بدنه قوطی بین 90 الی 250 میلیمتر با ارتفاع حداکثر 345 میلیمتر را چهارگوش می کند که این ابعاد با درخواست های سفارشی قابل تغییر می باشد.

ظرفیت تولید این دستگاه 10 قوطی در دقیقه بوده و برق مصرفی نیز 5.5 KW می باشد. دستگاه دارای تابلو برق PLC و سیستم ارت می باشد.

90-240 mm قطر بدنه قوطی
90-345 mm ارتفاع بدنه قوطی
0.4 mm حداکثر ضخامت ورق
10 Cans / min ظرفیت تولید
369 kg وزن دستگاه
165 * 70 * 110 ابعاد دستگاه
5.5 KW میزان برق مصرفی

فرم دهنده بدنه قوطی

چهار گوش کن

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!