تجهیزات دستگاه سنگبری

در این مطلب به تجهیزات دستگاه سنگبری قابل حمل وانا پرس پرداخته شده است. دستگاه سنگبری قابل حمل واناپرس دارای قابلیت های متنوعی از جمله راسته بری، فارسی بری، لچکی، ابزار زنی و اسکوپ زنی می باشد.

با دستگاه برش سنگ در حالت 90 درجه می توان برش های راسته بری را روی دستگاه اجرا کرد و با استفاده از دستگیره های ابتدا و انتهای دستگاه می توان دستگاه را در حالت فارسی بری قرار داده و زاویه دلخواه را تنظیم و برش های فارسی بری را انجام دهید؛ برش فارسی روی دستگاه های وانا پرس از صفر تا 45 درجه می باشد.

دستگاه برش سنگ واناپرس مجهز به یک گونیا و خط کش است که می توانید با استفاده از آن برش های میلیمتری و همچنین برش لچکی نیز داشته باشید.
الکتروموتور دستگاه سنگبری شفت روتور آن به صورتی تعبیه شده است که میتوان بعضی از دیسک های ابزار زنی را روی این دستگاه نصب کرده و با آن ابزارهای سبک را روی قطعه کار انجام داد.
تمامی دستگاههای سنگبری وانا پرس در سایزهای 2 متری و 2.60 متر مجهز به شش پایه مستحکم از جنس ورق خمکاری شده می باشد که برای تنظیم آن از پیچ های استیل با کیفیت مرغوب استفاده گردیده است و به صورت کامل روی سطح زمین نصب می شود.

دیسک های قابل نصب روی دستگاه سنگ بری واناپرس از قطر 250 میلیمتر تا قطر 350 میلیمتر می باشد.
دستگاه سنگبری و سرامیک بری وانا پرس مجهز به مخزن آب می باشد که در این نوع دستگاه مخزن را پر از آب نموده و از لوله کشی مخصوص، آب روی قطعه کار می ریزد و باعث می شود گرد و خاک به حداقل برسد و برشی روان و دقیق تر نسبت به فرز دستی ها داشته باشیم.
سینی های دستگاه سنگبری از جنس گالوانیزه ضد زنگ می باشد.

با موتور تکفاز دستگاه سنگبری میتوان سنگهایی با ضخامت 1 تا 5 سانت را برش داد و بیش از این ضخامت تنها با موتور سه فاز امکان پذیر می باشد.

برای انجام برش های سنگ با عرض بلند میتوان از میز کمکی که روی دستگاه سنگبری نصب می گردد استفاده نمود. در این مدل دستگاه برش سنگ از چندین مکان برای جا انداختن میز کمکی استفاده گردیده که می توانید برای راحتی برش خود میز کمکی را در جای جای دستگاه قرار دهید.

برای اندازه گیری های دقیق و یکنواخت، از قرار متحرک متناسب با طول برش دستگاه استفاده شده که میتوان با یک بار اندازه گیری دقیق سرعت برش کاری را به حداکثر رساند.

دستگاه سنگبری به همراه یک کیف ابزار برای مشتری ارسال می گردد که شامل یک آچار مخصوص است که میتوان با این آچار مهره موتور و دیگر پیچ های دستگاه را باز و بسته کرد و همچنین در داخل کیف ابزار نیز یک آچار آلن و یک فازمتر قرار داده شده است.
تمامی پایه های این دستگاه قابل تنظیم ارتفاع هستند.

جهت عمر و دوام دستگاه در پایان هر روز کاری، بهتر است اپراتور دستگاه را تمیز نموده و پمپ آب را نیز شستشو دهد و پس از هر 3 روز ریل های دستگاه را با استفاده از گریس پمپ گریسخورهای لینیرها را گریس کاری نموده تا از خرابی دستگاه جلوگیری به عمل آید.

دستگاه برش سرامیک و برش سنگ وانا پرس در صورت سفارش با تجهیزات متعدد ارائه می شود؛ از جمله یک عدد لیزر که برای داشتن برش دقیق استفاده می گردد.

در صورت سفارش روی دستگاههای سنگبری با طول زیاد میتوان یک تسمه تایم نصب نمود که اپراتور با استفاده از آن می تواند به راحتی در یک طرف دستگاه ایستاده و با استفاده از دستگیره، کلگی انتقال حرکت را به حرکت درآورد.

دستگاه در صورت سفارش مجهز به میز رولیک استیل می شود، در ابعاد و اندازه های متفاوت که با استفاده از آن می توان سرتاسر دستگاه میز را نصب کرد تا برشی دلخواه را روی دستگاه انجام داد.

می توان در دستگاه سنگ بر و سرامیک بر وانا پرس طبق سفارش مشتری، بدنه دستگاه را از جنس آلومینیوم استفاده کرد که هم سبکتر و هم ضد زنگ می باشد.

در صورت سفارش مشتری برای دستگاه سنگبری قابل حمل وانا پرس می توان قاب دیسک 400 را نصب کرد که بتوان با آن سنگهای با ضخامت بیشتر را نیز توسط این دستگاه ها برش داد.

همچنین از دیگر تجهیزات دستگاه سنگبری سفارشی، مخزن جداگانه پمپ آب می باشد که مخزن جداگانه ای برای نگهداری پمپ آب در نظر گرفته شده و گل و لای دستگاه از طریق چندین فیلتر گرفته می شود و بعد از رقیق شدن آب وارد وان آب می شود. با استفاده از این مکانیزم پیشرفته و جدید جهت نگهداری پمپ آب میتوان از خراب شدن پمپ آب پیشگیری کرده و با کیفیت هر چه بیشتر از دستگاه خود به نحو احسن نگهداری نمود.

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!