ماشین سازان واناپرس

کارخانه صنعتی واروژ پیرعلی

Follow Us On Social Media

دربندی استیل

اشتراک گذاری این صفحه با دوستان و همکاران از طریق دکمه های زیر:

مشخصات فنی دستگاه دربندی استیل چهارگوش

بدنه (شاسی) و تعداد کثیری از قطعات این دستگاه از متریال استندلس استیل 304 نگیر بوده و همین امر باعث شده تا کیفیت ماشین بسیار بالا رفته و از زنگ زدگی در مقابل رطوبت بالا جلوگیری شود. (برخی از قطعات نیز با آنالیز صورت گرفته الزاما از فولادهای آلیاژی و ریخته گیری دقیق و نشکن استفاده شده است) به همین دلیل چند ساله استفاده این دستگاه تا به امروز در صنایع لبنی و شوریجات و ترشیجات و زیتون و …. بسیار بوده و توانسته رضایت مشتریان و همچنین وزارت بهداشت را جلب کند.

دستگاه فوق دارای یکدست قالب (لنگ و طبق) از متریال استیل 420 بگیر با میزان سختی 60 راکول ماشینکاری شده و سنگ خورده می باشد که آببندی و استانداردهای دوخت را تضمین می نماید.

غلطک های دوخت (قرقره ها) نیز از متریال استیل 420 بگیر با تلرانس میکرونی که عملیات دوخت را با رعایت استانداردهای دوخت انجام می دهند.

دستگاه دارای تابلو برق دیجیتالی با نقشه کامل و اعلام خطاهای احنمالی، دارای سیستم ارت بندی مناسب جهت حفاظت فردی و ماشین می باشد.

اکثرا قطعات برقی استفاده شده از برند تله مکانیک فرانسه می باشد.

توانایی ظرفیتی دوخت تعداد 4000 حلب چهارگوش در یک شیفت کاری 8 ساعته با یک نفر اپراتور.

توانایی دوخت حلب از سایز 0.5 کیلویی تا 17 کیلویی با تعویض یکدست قالب به مدت زمان 20 الی 30 دقیقه.

دارای یک میز استیل جهت اتصال به نوارهای نقاله.

مجهز به سیستم پنوماتیک جهت سهولت در امر اپراتوری.

دارای یک نقشه کامل انفجاری از مجموعه های آسیاب و انتقال نیرو، مجموعه پدال، مجموعه انتقال حرکت، مجموعه شاسی با کدینگ مربوطه جهت ارسال احتمالی از بابت تعویض و یا تعمیر قطعات.
دستگاه به لحاظ ایمنی نیز کامل ایمن بوده و دارای استانداردهای ایزو 14000،9001،18000 بوده و بسیار کارامد جهت صنایع مواد غذایی، شیمیایی، قوطی سازی و … (دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش)

برخی از محصولات ما

VanaPress's Products

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *