ماشین سازان واناپرس

کارخانه صنعتی واروژ پیرعلی

Follow Us On Social Media

مورد مصرف دستگاه مارک زن یا خط انداز چند ضلعی برای نقش اندازی قوطی های چند ضلعی می باشد.

هنگامی که حلب در دستگاه چهارگوش، حالت چهارگوش را به خود گرفت برای اینکه حلب از مقاومت بالایی برخوردار باشد با استفاده از دستگاه مارک زن یا خط انداز چند ضلعی، چهار طرف حلب خطوط ایجاد می شود تا زمانی که مواد غذایی داخل حلب پر شد حلب از حالت عادی خارج نشود.

همچنین این دستگاه قابلیت حک کردن آرم شرکت سازنده یا هر نوشته و طرح دلخواه روی حلب را دارد.

کارکرد دستگاه به صورت هیدرولیکی می باشد که با استفاده از فشار روغن این نقش ها را روی حلب ایجاد می کند. دستگاه مارک زن یا خط انداز چند ضلعی دارای شیر فشار شکن، برش سوییچ و سایر قطعات هیدرولیکی جهت کنترل فشار وارده صفحات چهار طرف دستگاه روی حلب می باشد.

عملکرد این دستگاه به این گونه است که زمانی که حلب را داخل دستگاه قرار می دهیم با فشار پدال صفحات داخلی خط انداز به صورت همزمان با فشار هیدرولیکی روغنی بر روی حلب فشاری وارد می کند تا همزمان چهار طرف حلب خطوط و طرح های آن روی حلب نقش بگیرد و سپس از آن با چک پنوماتیکی که زیر صفحات این دستگاه تعبیه شده است، حلب به بیرون هدایت می شود تا اپراتور بتواند به راحتی آن را از دستگاه خارج و به مرحله بعدی یعنی فلنج کنی هدایت کند.

دستگاه مارک زن یا خط انداز چند ضلعی قادر است حلب با حداکثر قطر 245 میلیمتر و 345 میلیمتر را نقش اندازی کند که در صورت درخواست سفارشی ابعاد قابل تغییر می باشد.
حداکثر ضخامت ورق جهت نقش اندازی 0.4 میلیمتر بوده و برق مصرفی آن نیز 5.5 کیلووات می باشد.

این دستگاه قابلیت نقش اندازی روی بدنه قوطی های 4 گوش، 5 گوش و … n گوش را دارد و بسته به سفارش مشتری طراحی و تولید می گردد.

وظیفه اصلی دستگاه خط انداز، ایجاد مقاومت جهت عدم تغییر حالت حلب پس از پر شدن مواد پر شونده می باشد. نقشهای روی بدنه قوطی می تواند آرم، نوشته و یا طرحهایی برای بالا بردن مقاومت بدنه قوطی باشد.

این دستگاه انواع مختلف داشته و بسته به نوع شکل و فرم قوطی تغییر می کند.

90-240 mmقطر قوطی
90-345 mmارتفاع قوطی
0.4 mmحداکثر ضخامت ورق
8 Cans / minظرفیت تولید
428 kgوزن دستگاه
80 * 80 * 130ابعاد دستگاه
5.5 KWمیزان برق مصرفی
PLC دارای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *