ماشین سازان واناپرس

کارخانه صنعتی واروژ پیرعلی

Follow Us On Social Media

درز جوش

اشتراک گذاری این صفحه با دوستان و همکاران از طریق دکمه های زیر:

مورد مصرف برای جوش دادن ابتدا و انتهای ورق بدنه قوطی می باشد.

برای تبدیل شدن ورق بدنه قوطی از حالت نیم گرد به حالت استوانه ی به هم متصل شده از دستگاه درزجوش استفاده می شود. وظیفه این دستگاه جوش دادن ابتدا و انتهای ورق می باشد. این عمل با استفاده از سیم جوش و دو قرقره جوش صورت می گیرد. که این قرقره ها دو نوع می باشد: قرقره برلیوم و قرقره کروم که با توجه به درخواست مشتری از آن استفاده می گردد. این دستگاه دارای سیستم ارت می باشد.

دستگاه درز جوش قابلیت جوش دادن ورق 0.18 الی 0.4 ورق آهن، ورق استیل، ورق گالوانیزه قلع اندود و از قطر 52 الی 300 میلیمتر به طول 500 میلیمتر را جوش می دهد. این دستگاه دارای ترانس 8 KVA بوده که نوع جوش را تغییر می دهد.
دستگاه درز جوش دارای دو نوع جوش خطی و معمولی می باشد که بسته به نوع سفارش طراحی می گردد. این دستگاه توانایی جوش دادن 8 الی 20 عدد قوطی در هر دقیقه را دارد.

بنابراین برای تبدیل شدن ورق بدنه قوطی پس از رول شدن به استوانه ای توخالی می بایست که ابتدا و انتهای آن را به یکدیگر متصل کنیم. بهترین راه حل جوش با سیم می باشد. این عملیات توسط دستگاه درز جوش انجام می گیرد. این دستگاه ابتدا و انتهای ورق بدنه قوطی را جوش می دهد و طوری این اتصال جوش می خورد که بدنه قوطی به صورت استوانه ای تو خالی در می آید.

برای قوطی های گردبرای قوطی های چهار گوش
231 mm345 mmحداکثر پهنای سر یا کف قوطی
38 mm90 mmحداقل پهنای سر یا کف قوطی
0.4 mm0.4 mmحداکثر ضخامت ورق
20 Cans/min8 Cans/minظرفیت تولید
398 kg675-785 kgوزن دستگاه
72 * 48 * 190100 * 100 * 200ابعاد دستگاه
1.1 KW2.2 KWمیزان برق مصرفی

برخی از محصولات ما

VanaPress's Products

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *