ماشین سازان واناپرس

کارخانه صنعتی واروژ پیرعلی

Follow Us On Social Media

قیچی غلطکی

اشتراک گذاری این صفحه با دوستان و همکاران از طریق دکمه های زیر:

مورد مصرف قیچی غلطکی برای تبدیل ورق به تسمه می باشد.

قوطی ها ابعاد و اندازه های مختلف دارند. پس برای تولید هر یک از انواع قوطی ها می بایست ورق های شیت موجود در بازار به ابعاد کوچکتری تبدیل شود که این عمل توسط دستگاه قیچی غلطکی یا رول بر انجام می گیرد.
دستگاه قیچی غلطکی یا رول بر از تیغه های گرد قابل تنظیم بر روی شافت های کروم تشکیل شده است که با تنظیم تیغه ها، ورق به ابعاد مختلف و در اندازه های دلخواه با سرعت بالا و دقت بسیار زیاد جهت تولید قوطی های مورد نیاز برش داده می شود.

دستگاه قیچی غلطکی توانایی برش ورق شیت با پهنای ورق یک متر دارد و همچنین حداکثر ضخامتی که برای برش این دستگاه طراحی شده است ورق 0.5 میلیمتر می باشد. برق مصرفی دستگاه قیچی غلطکی 2.3 کیلووات بوده و دستگاه می تواند 50 متر ورق در دقیقه را برش دهد.

بر روی مقر دستگاه دو عدد قرار نگه دارنده وجود دارد که وقتی سایزهای ورقی که می بایست برش بخورد تغییر داده می شود با استفاده از این دو قرار جای ورق را با سایز جدید تنظیم می نماید.

دستگاه قیچی غلطکی دارای قاب محافظ روی تیغه ها برای محافظت از خطرات احتمالی ناشی از خطای اپراتوری یا دیگر موارد مشابه می باشد. در پشت تیغه های قیچی تسمه هایی جهت هدایت ورق برش خورده به روی مقر تعبیه شده است تا زمانی که ورقها از تیغه خارج می شوند روی هم نریزند و به طور مرتب کنار یکدیگر قرار بگیرند تا اپراتور بتواند آن را به دستگاه بعدی یعنی رول کن انتقال دهد.

دستگاه قیچی غلطکی دارای یک دستگاه تیغه تیزکنی می باشد که پشت تیغه ها قرار دارد و زمانی که اپراتور احساس کندی در تیغه ها جهت برش ورق نماید، می تواند آن را روشن نموده و با توجه به سنگ کاسه ای زاویه دار روی دستگاه تیزکنی آن را تیز نماید.

قابل ذکر است که کند شدن تیغه ها با برش بالغ بر پانصد هزار ورق صورت می گیرد، به همین دلیل دستگاه تیزکنی را می توان پس از استفاده از دستگاه قیچی غلطکی جدا نمود.
دستگاه قیچی غلطکی مجهز به سیستم ارت و همچنین تابلو برق جهت جلوگیری از آسیب پذیری موتور دستگاه می باشد.

1000 mmحداکثر پهنای ورق
45 mmحداکثر پهنای تسمه
0.5 mmحداکثر ضخامت ورق
50 m / minظرفیت برش
1020 kgوزن دستگاه
145 * 160 * 100ابعاد دستگاه
2.2 KWمیزان برق مصرفی

برخی از محصولات ما

VanaPress's Products

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *