اخبار و مقالات

تجهیزات دستگاه سنگبری

تجهیزات دستگاه سنگبری

در این مطلب به تجهیزات دستگاه سنگبری قابل حمل وانا پرس پرداخته شده است. دستگاه سنگبری قابل حمل واناپرس دارای قابلیت های متنوعی از جمله راسته بری، فارسی بری، لچکی، ابزار زنی و اسکوپ زنی می باشد.

با دستگاه برش سنگ در حالت ۹۰ درجه می توان برش های راسته بری را روی دستگاه اجرا کرد و با استفاده از دستگیره های ابتدا و انتهای دستگاه می توان دستگاه را در حالت فارسی بری قرار داده و زاویه دلخواه را تنظیم و برش های فارسی بری را انجام دهید؛ برش فارسی روی دستگاه های وانا پرس از صفر تا ۴۵ درجه می باشد.

بیشتر
قابلیت های دستگاه سنگبری

قابلیت های دستگاه سنگبری

شرکت ماشین سازان وانا پرس فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ در کارگاهی واقع در جاده تهران خیابان دماوند در زمینه ساخت خط تولید بسته بندی فلزی آغاز نموده و به جهت گسترش کار، در سال ۱۳۶۸ کارگاه مذکور از محل خیابان دماوند به کارخانه ای واقع در منطقه صنعتی خرمدشت انتقال پیدا کرد و به عنوان بزرگترین و اولین سازنده خط تولید بسته بندی فلزی با مدیریت آقای واروژ پیرعلی در کشور شناخته شد.

بیشتر
دستگاه سنگبری قابل حمل

دستگاه سنگبری قابل حمل

در این مطلب به دستگاه سنگبری قابل حمل می پردازیم با این سرآغاز که بی شک نقش تاریخی، قدمت و گستردگی استفاده از سنگهای ساختمانی بر کسی پوشیده نیست به خصوص برای ساکنین کشوری با تاریخی بس کهن، چه کمتر منطقه ای در سرزمینمان یافت می شود که از آثار باستانی بی بهره باشد و اولین و شاید تنها مصالح ساختمانی قابل مشاهده سنگهای عظیم بجا مانده می باشد. به طور مثال پاسارگاد، مقبره کوروش بزرگ و هزاران ابنیه بجا مانده دیگر در گوشه و کنار سرزمینمان.

بیشتر
قیمت دستگاه سنگبری

قیمت دستگاه سنگبری

قیمت دستگاه سنگبری کارخانه وانا پرس مناسب برای تمام استفاده کنندگان است؛ اما دستگاه سنگبری و کاربرد آن چیست؟ دستگاه برش سنگ پرتابل (قابل حمل) ابزاری است که جهت برش انواع سنگ و سرامیک ساختمانی و فروشگاهی کاربرد دارد. این دستگاه دارای قابلیت راسته بری و فارسی بری از صفر تا ۴۵ درجه و بدون ایجاد سر و صدا و گرد و غبار می باشد. دیسک دستگاه سنگبری ابزاری ست که در دستگاه سنگبری برای عملیات برش سنگ استفاده می شود.

بیشتر
قوطی و قوطی سازی

داستان و قدمت قوطی و قوطی سازی

صنایع قوطی سازی فلزی یک راه طولانی از سطح پایین تولید چند قوطی در روز تا تولید هزاران قوطی در دقیقه پیموده است.

صنایع قوطی سازی یک دوره زمانی در حدود ۲۰۰ سال را برای رسیدن به توانایی جوابگویی تقاضاهای رو به افزایش برای بسته بندی محصولات با کیفیت بالا را طی کرده است.
قوطی با داشتن قابلیتهایی از قبیل سختی، نشکن بودن، فاسد نشدن و تاریخ مصرف بالا، یکی از بهترین حالتها را برای حفظ و نگهداری محتویات داخل خود فراهم می کند.

بیشتر
واروژ پیرعلی

گفتگو با واروژ پیرعلی

مصاحبه هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه با واروژ پیرعلی مدیر عامل شرکت ماشین سازان واناپرس

از تاریخچه شرکت وانا پرس بگویید.
شرکت سهامی خاص وانا پرس در سال ۱۳۵۵ در ابتدای جاده آبعلی جنب باشگاه تهران جوان توسط بنده تاسیس شد و شروع به ساخت قالب ها و دستگاه های قوطی سازی کرد. در سال ۶۸ آن کارگاه کوچک تبدیل به کارخانجات صنعتی واروژ پیرعلی در محل فعلی کارخانه شـد و در سال ۱۳۸۲ هم به علت گسترش بیشتر کار، این شرکت تبدیل به شرکت سهامی خاص واناپرس گردید.

بیشتر