درز جوش

مورد مصرف برای جوش دادن ابتدا و انتهای ورق بدنه قوطی می باشد.

برای تبدیل شدن ورق بدنه قوطی از حالت نیم گرد به حالت استوانه ی به هم متصل شده از دستگاه درزجوش استفاده می شود. وظیفه این دستگاه جوش دادن ابتدا و انتهای ورق می باشد. این عمل با استفاده از سیم جوش و دو قرقره جوش صورت می گیرد. که این قرقره ها دو نوع می باشد: قرقره برلیوم و قرقره کروم که با توجه به درخواست مشتری از آن استفاده می گردد. این دستگاه دارای سیستم ارت می باشد.

دستگاه درز جوش قابلیت جوش دادن ورق 0.18 الی 0.4 ورق آهن، ورق استیل، ورق گالوانیزه قلع اندود و از قطر 52 الی 300 میلیمتر به طول 500 میلیمتر را جوش می دهد. این دستگاه دارای ترانس 8 KVA بوده که نوع جوش را تغییر می دهد.
دستگاه درز جوش دارای دو نوع جوش خطی و معمولی می باشد که بسته به نوع سفارش طراحی می گردد. این دستگاه توانایی جوش دادن 8 الی 20 عدد قوطی در هر دقیقه را دارد.

بنابراین برای تبدیل شدن ورق بدنه قوطی پس از رول شدن به استوانه ای توخالی می بایست که ابتدا و انتهای آن را به یکدیگر متصل کنیم. بهترین راه حل جوش با سیم می باشد. این عملیات توسط دستگاه درز جوش انجام می گیرد. این دستگاه ابتدا و انتهای ورق بدنه قوطی را جوش می دهد و طوری این اتصال جوش می خورد که بدنه قوطی به صورت استوانه ای تو خالی در می آید.

برای قوطی های گرد برای قوطی های چهار گوش
231 mm 345 mm حداکثر پهنای سر یا کف قوطی
38 mm 90 mm حداقل پهنای سر یا کف قوطی
0.4 mm 0.4 mm حداکثر ضخامت ورق
20 Cans/min 8 Cans/min ظرفیت تولید
398 kg 675-785 kg وزن دستگاه
72 * 48 * 190 100 * 100 * 200 ابعاد دستگاه
1.1 KW 2.2 KW میزان برق مصرفی

درز جوش

درز جوش

3 پاسخ

 • حمید صادقی پور۱۳۹۷-۰۱-۱۲ در ۱۸:۳۷

  با سلام، برای تولید آب گرم کن خورشیدی چه کمکی از دست شما بر میاید؟ دستگاه درز جوش تا چه طولی کار میکند. آیا دستگاه های دیگری هم که به درد این پروژه بخورد دارید.
  با تشکر

  پاسخ دادن
 • بی نام۱۳۹۷-۱۲-۲۳ در ۰۳:۲۱

  عالی دمت گرم

  پاسخ دادن
 • MORTEZA۱۳۹۸-۰۲-۱۲ در ۰۷:۱۷

  با سلام. برای جوش دادن ورقهای سیاه فولادی با ضخامت های ۰٫۲۵-۰٫۹ میلیمتری از این دستگاه میتوان استفاده نمود. در صورت مثبت بودن جواب ،خواستار همکاری هستم

  پاسخ دادن

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!